EasyMotion jest organizacją założoną przez młodych przedsiębiorczych ludzi chcących stworzyć alternatywę dla tradycyjnych wypożyczalni samochodów czy nawet posiadania własnego auta.

Mieszkasz w mieście i nie potrzebujesz samochodu na co dzień ale od czasu do czasu przydał by ci się jakiś? Car Sharing w pełni zautomatyzowana wypożyczalnia samochodów na godziny lub dni. Klient otrzymuje dostęp do naszej floty nowych samochodów 24/7 , bez dodatkowych opłat. Wystarczy jedna rezerwacja na naszej stronie lub telefonicznie nawet minutę przed podjęciem samochodu. Wypożyczyć można na tak, krótko jak 30 minut albo na kilka dni. Prosto, szybko i wygodnie. My myjemy samochody, serwisujemy, ubezpieczamy, tankujemy, klienta interesuje tylko gdzie i kiedy ma jechać. Bez kaucji, opłat rocznych czy miesięcznych.

Wszystkie samochody w naszej flocie są nowe: Fiat 500, VW Up!, VW Polo, Ford Focus, Toyota Auris i cały czas nasza flota się zwiększa.

Dla ludzi, którzy przyjeżdżają odwiedzić Poznań albo potrzebują samochód w bardziej tradycyjny sposób prowadzimy wynajem samochodu na zasadach Rent a Car. Posiadamy flotę nowych samochodów marki TOYOTA, VW, BMW, FORD, FIAT. Samochody zawsze są wymieniane na nowe po roku eksploatacji tak żeby nasi klienci mogli cieszyć się zawsze nowymi i sprawnymi pojazdami. Wypożyczyć samochód można na tak długo jak tylko się chce bez limitu kilometrów!

Nasza wypożyczalnia oferuje podstawienie samochodów na lotnisko, dworzec PKP i PKS w Poznaniu oraz każdy Hotel bez dodatkowych opłat przy minimum 2 dobach wypożyczenia.

Jeżeli potrzebują państwo indywidualne rozwiązanie dla siebie czy swojej firmy prosimy o kontakt:

If you wanna rent a car just call for us or write:

Tel: +48 730 900 601 lub biuro@easymotion.pl

Zawsze chętnie odpowiemy na każde pytanie.

potrzebujesz

mniejszego auta?

samochody osobowe »

EasyMotion jest organizacją założoną przez młodych przedsiębiorczych ludzi chcących stworzyć alternatywę dla tradycyjnych wypożyczalni samochodów czy nawet posiadania własnego auta. Wszystkie samochody w naszej flocie są nowe: Fiat 500, VW Up!, VW Polo, Ford Focus, Toyota Auris i cały czas nasza flota się zwiększa...