Jak uzyskać samochód zastępczy z oc AVIVA?

0
503
Jak uzyskać samochód zastępczy z oc AVIVA?

Miałeś wypadek, stłuczkę, a może karambol i nie możesz korzystać z samochodu, a przecież bez niego nie wyobrażasz sobie normalnego funkcjonowania? Nic się nie stało. Dzwoniąc do ubezpieczyciela Aviva w szybki sposób pozbędziesz się problemu i będziesz mógł normalnie funkcjonować.

Samochód zastępczy z OC AVIVA najważniejsze informacje

Samochód zastępczy z OC AVIVA uzyskujemy zawsze na koszt sprawcy. Samochód zastępczy można umówić w dosłownie parę minut przez telefon. Wystarczy tylko posiadać dane ze zgłoszenia wypadku, tutaj najważniejszy jest nr polisy. Wiele firm ubezpieczeniowych już podczas rejestracji szkody proponuje wynajem samochodu zastępczego, jednak warto dokładnie zapoznać się z ofertą proponowaną przez daną firmę. Korzystając z wynajmu warto zwrócić uwagę na:

  • formę wynajmu bezgotówkowego?
  • brak limitów kilometrowych?
  • nie pobieranie kaucji za wynajem
  • posiadanie AC auta zastępczego
  • jeżeli potrzeba to możliwość wyjazdów poza granice państwa
  • wygodne punkty odbioru samochodu
  • oraz aby samochód zastępczy był tej samej klasy.

Nie dajmy się nabrać

Szybkość podjętej decyzji nie zawsze powinna polegać na wyborze pierwszej z brzegu oferty. Samochody zastępcze z OC AVIVA, posiadają duży wachlarz udogodnień oraz jasny regulamin. Jeżeli nie jesteśmy pewni, zawsze konsultanci z chęcią odpowiedzą na nasze pytania. Warto poświęcić chwilę i dobrać właściwie pakiet usług dla siebie. Z OC AVIVA samochód zastępczy to pewność usługi, bez ukrytych kosztów. Doświadczenie i wiele lat na rynku pozwalają temu ubezpieczycielowi na nie pobieranie opłat za np. wyjazdy poza granice państwa. Dostępność aut, szybkość i profesjonalizm usługi oraz możliwość podstawienia samochodu zastępczego z OC AVIVA pod sam dom to tylko jedne z wielu udogodnień, które są wynikiem wyjścia na przeciw oczekiwaniom klienta. W dzisiejszych czasach możliwość załatwienia wszystkich formalności bez wychodzenia z domu zdaje się być ważniejsza niż kiedykolwiek. Stąd małe różnice w ofercie potrafią dać korzyści tak duże, że aż nie do oszacowania!

Kiedy spotka nas kraksa, nie rwijmy włosów z głowy, zwróćmy się o pomoc do specjalistów, a okazać się może że nawet najsmutniejszy dzień okazać się może przyjemny i pełen nowych doświadczeń dających wprawę i pewność wyborów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj