Przewozy busem

0
683
www.przewozy-busem.pl

Zbliżająca się wiosna jest doskonałym okresem na wycieczki szkolne lub przedszkolne. Wiosną zazwyczaj organizowane są tzw. zielone szkoły, podczas których uczniowie wyjeżdżają na kilka dni w góry, nad morze lub do innego miasta. Organizatorzy, czyli władze szkoły, zazwyczaj wybierają do podróży przewozy busem.

Przewozy busem jako rozwiązanie dla wycieczek szkolnych

Przewozy busemW opinii wielu rodziców transport busem, wynajętym od firmy specjalistycznej, jest bardziej wygodny, niż, na przykład, podróż PKP. Faktycznie przy wycieczkach przedszkolnych lub uczniów pierwszych kilku klas szkół podstawowych, transport busem jest bardziej odpowiedni. Przewozy busem umożliwiają korzystanie z busa w trakcie całej kilkudniowej wycieczki. Nie trzeba się martwić, czy ktoś zapomniał rzeczy albo źle się poczuł i trzeba zatrzymać się na przymusowy postój. Ponadto transport busem zazwyczaj charakteryzuje się, że policja drogowa przyjeżdża w miejsce zbiórki oraz sprawdza stan techniczny pojazdu oraz kierowcę pod kątem uprawnień do prowadzenia danego typu pojazdów oraz trzeźwości. Oczywiście przewozy busem są statystycznie mniej bezpieczne niż przewozy kolejowe, jednak wypadki nie zdarzają się często.

Transport busem dla firm

Transport busem jest często wykorzystywane poprzez firmy podczas wyjazdów integracyjnych pracowników. Wyjazdy takie odbywają się też albo w górach, albo nad morzem. Czasami wybiera się jako cel wyjazdu integracyjnego gospodarstwo agroturystyczne. Wówczas przewozy busem są strzałem w dziesiątkę, gdyż o ile do innego miasta można dojechać koleją, to gospodarstwa agroturystyczne często znajdują się w takich miejscach, w których można dojechać tylko busem. Przewozy busem są o tyle też wygodne, że wyjeżdża się i wraca się z jednego miejsca. Bagaż nie trzeba ciągle przenosić z miejsca na miejsce. Wystarczy raz go załadować do bagażnika oraz zanieść do miejsca noclegu, a po zakończeniu pobytu załadować z powrotem do bagażnika. Jest to bardzo wygodne dla uczniów. Często uczniowie wracają z zielonych szkół i wycieczek z dużą ilością pakunków. W każdym punkcie podróży jest możliwość zakupu pamiątek oraz innych drobiazgów, a transport busem umożliwia przewożenie dużej ilości bagażów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj