Nieśmiertelnik jako użyteczna biżuteria dla kierowców

0
350
Nieśmiertelnik jako użyteczna biżuteria dla kierowców

Trendy w modzie zmieniają się z sezonu na sezon i niekiedy projektanci zaskakują swoimi pomysłami. Bywa, że do kanonu mody wchodzą elementy, których nigdy nie spodziewalibyśmy się tam zobaczyć. Duży wpływ na taki stan rzeczy mają oczywiście gwiazdy i celebryci. Bardzo często to oni kształtują najnowsze trendy. Podobna sytuacja miała miejsce z nieśmiertelnikami, które jako pierwsi zakładali właśnie raperzy oraz piosenkarze. Z czasem, zaczęły się one pojawiać również na wybiegach podczas pokazów mody. Dzisiaj nieśmiertelniki można zauważyć nawet na ulicy i noszą je równie często mężczyźni, jak i kobiety.

Co można umieścić na nieśmiertelniku?

Co można umieścić na nieśmiertelniku?Wiele firm, jak na przykład Engrave.pl oferują możliwość wybicia oryginalnego nieśmiertelnika własną treścią. Można również dopasować kolory gumek, dzięki którym nieśmiertelnik nie hałasuje. Najczęściej umieszcza się na nim takie informacje, jak:

  • dane osobowe,
  • numery kontaktowe do najbliższych,
  • numer pesel,
  • informacje o alergiach i chorobach.

W sytuacji kryzysowej taki nieśmiertelnik może nawet komuś uratować życie.

Inne zastosowania nieśmiertelnika

Wiele osób traktuje jednak nieśmiertelnik jak biżuterię i umieszcza na nim zupełnie inne treści. Bardzo często są to różnego rodzaju cytaty i motta. Taki nieśmiertelnik to piękny i bardzo osobisty prezent dla kogoś bliskiego.

Nieśmiertelnik – z czym można go połączyć?

Nieśmiertelniki najlepiej komponują się ze sportowymi stylizacjami. Doskonale wyglądają również przy nieco rozpiętych białych koszulach. Bardzo często osoby wybierające takie ozdoby pasjonują się wojskowością i wybierają również stroje nawiązujące do tych, w których w wolnym czasie poruszają się żołnierze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj