Busem do Szwecji – czyli jak najlepiej dostać się do kraju za morzem

0
625
Busem do Szwecji - czyli jak najlepiej dostać się do kraju za morzem

Podróż do Szwecji wielu osobom kojarzy się z długą przejażdżką autobusem, albo żmudnym rejsem przez Bałtyk. Nie są to jednak najwygodniejsze rozwiązania. Co prawda pozostaje wciąż samolot, jednak ceny przelotów do małych nie należą. Czym więc warto dostać się do Szwecji?

Przewozy Polska Szwecja busem to ciekawe rozwiązanie

Zapewne niejedna osoba miała już okazję podróżować busem. Ten środek transportu jest dla wielu znacznie wygodniejszy niż tradycyjny autobus i w przeciwieństwie do podróży własnym autem pozwala się w pełni zrelaksować. Busy do Szwecji coraz częściej pojawiają się w ofercie polskich przewoźników międzynarodowych.

Oczywiście zarówno czas, jak i komfort podróży nie mogą konkurować z tym, co oferują linie lotnicze. Jednak tutaj najważniejszym aspektem jest cena. Stosunkowo tanie busy do Szwecji pozwalają pokonać całą trasę w wygodzie, a po dotarciu na miejsce zostanie nam zauważalnie więcej gotówki. Oczywiście to samo dotyczy podróży powrotnej. Busy Szwecja Polska kursują na tych samych zasadach i w tej samej cenie.

Przewozy do Szwecji nie tylko osobowe, ale także paczki

Często w ofercie przewoźników tuż obok przewozów osób, znaleźć można oferty przewozu paczek. Czy warto się nad tym zastanawiać? Jak najbardziej! Taki sposób dostarczenia paczki za granicę jest stosunkowo tani i szybki. Warto jednak zadbać o to, aby wybór przewoźnika padł na porządną, renomowaną firmę. W końcu nikt z nas nie chciałby, aby wysłana za granicę paczka zaginęła ze względu na zaniedbanie kierowcy, prawda?

Bus do Szwecji – ile kosztuje?

Największą przewagę nad podróżą busem oferuje lot samolotem. Jest to jednak rozwiązanie znacznie droższe. Przeciętny koszt przewozu jednej osoby z bagażem (większość firm oferuje około 50 kg na osobę w cenie) busem do Szwecji to około 1000 koron szwedzkich, czyli nieco ponad 400 złotych. Lot do Sztokholmu tymczasem to koszt od około 700 zł za najniższą klasę podróży do nawet 2500 złotych za klasę Business. Loty do dalej położonych miast są oczywiście jeszcze droższe.

Sprawdź aktualną ofertę: http://asbus.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj